Život

Farmaceutické firmy ho pred nami dlho schovávali: Ovocie, ktoré lieči rakovinu

Niektorí experti tvrdia, že toto ovocie predstavuje najsilnejšiu zbraň proti rakovine na našej planéte. A pritom je úplne prírodný! Najlepšie na ňom je, že dokonca niekoľkonásobne prevyšuje účinok chemoterapie či akékoľvek iné konvenčné liečebné metódy rakoviny. A navyše, nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky.

Utajenia gravioly farmaceutickými firmami:
Bohužiaľ, zázračné vlastnosti gravioly (Anona Mäkkoostnatá) držali farmaceutické firmy dlhú dobu tajomstvom. Úspešná prírodná liečba rakoviny by totiž pre nich znamenala výrazné zníženie ziskov z predaja ich chemických liekov. Ľudia by predsa neužívali chemoterapiu s vážnymi následkami na telo, keď by sa mohli z rakoviny vyliečiť lepšie a bezpečnejšie. Graviola je tropický strom nízkeho vzrastu. Má veľké sladké plody, ktoré sa môžu konzumovať čerstvé, alebo vo forme šťavy. Tá účinne predchádza, ale aj priamo liečia rakovinu.

Dôležité je tiež vedieť, že konzumácia gravioly nevyvoláva v tele žiadne negatívne vedľajšie účinky podobne, ako je tomu u chemoterapie.

Čo dokáže graviola liečiť:
Ako sme už uviedli, primárne sa graviola používa na liečbu onkologických ochorení.

Okrem toho však má aj niekoľko ďalších liečebných účinkov:
– je širokospektrálnym antibiotikom
– má antiparazitické vlastnosti
– odstraňuje mykózy a kvasinkové infekcie
– je výborná proti stresu a depresii
– reguluje krvný tlak

Za posledných 5 desaťročí cez 20 laboratórnych testov ukázalo, že extrakt z gravioly efektívne usmrcuje rakovinové bunky u 12 typov rakoviny. Zahŕňa to extrémne nebezpečnú rakoviny pankreasu, ale aj rakovinu vaječníkov, hrubého čreva, prsníka či prostaty. Rakovinové bunky ničia bez ubližovala bunkám zdravým. Keďže je graviola tropické ovocie, v našich zemepisných končinách sa nedá kúpiť čerstvá. Niektoré obchody ju však môžu predávať mrazenú.

Alternatívou je užívanie gravioly vo forme štiav.
Ako sme už uviedli vyššie v článku, užívanie štiav je rovnako účinné ako konzumácia čerstvých plodov.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

 

You Might Also Like